خارچی
خارچی

مراسم رونمایی از بازی «مختار؛ فصل قیام» برگزار شد

مازندران سایبر/ مراسم رونمایی از بازی «مختار؛ فصل قیام» با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مهدی جعفری جوزانی مدیرعامل موسسه منادیان و تهیه کننده بازی مختار و جمعی از مسئولان در سازمان بسیج برگزار شد.

برنامه ویژه بسیج در حوزه تولیدات فضای مجازی
معین، رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم رونمایی بازی «مختار؛ فصل قیام» اظهار داشت: بازی فاخر رایانه ای مختار از سه گانه سفیر عشق امروز رونمایی خواهد شد
وی افزود: شاید طی یکی دو سال گذشته از نقش آفرینی های موثر بسیج در میادین مختلف هم در حوزه شعائر اسلامی هم خدمات اجتماعی به ویژه در کرونا زیاد شنیدید و لمس کردید.
ریشه این بروز و ظهور های بیش از پیش نگاه راهبردی و نشأت گرفته از شناخت خاصیت و ماهیت بسیج از سوی سردار سلیمانی است،
همچون اینکه بسیج بزرگترین مجموعه مردم نهاد دنیاست و با استفاده از ظرفیت های مردمی کارهایی شبیه به افسانه را در مدت زمان محدودی انجام می دهد.
در حوزه فضای مجازی هم به تبعیت از همین راهبرد تمام تمرکز بسیج استفاده از ظرفیت های مردمی بوده است.
امروز بیش از ۳۲ میلیون نفر در حوزه بازی ها مشغول هستند، به همین جهت برنامه ریزی ویژه ای اتفاق افتاده تا طی مدت کوتاهی سهم قابل قبولی در حوزه تولیدات فضای مجازی به خصوص بازی های رایانه ای داشته باشیم.

امام حسین (ع) در مسیر ساخت این بازی همراه ما بود
عماد رحمانی کارگردان بازی مختار؛ فصل قیام در مراسم رونمایی از این بازی اظهار داشت: بعد از طرح ایده سفیر عشق و تلاش برای تولید یک سه گانه، تمام تمرکز روی پروژه ها قرار گرفت.
وی افزود: تلاش ها در راستای بهبود مسائل فنی صورت گرفت، ضمن اینکه تلاش کردیم تا در حوزه محتوایی با اضافه کردن لوکیشن مکه ماجرا را بهتر پیش ببریم.
رحمانی با ذکر خاطره ای گفت: زمانی که اولین بار ایده را مطرح کردم آقای جعفری به عنوان تهیه کننده اعلام کردند من حتی اگر لازم باشد ماشینم را می فروشم تا پای این کار بایستم، همگی معتقد بودیم امام حسین (ع) در این مسیر همراه ما خواهد بود و خدا را شاکریم که این اتفاق افتاد.
وی تاکید کرد: به زودی عرضه بین المللی بازی مختار هم آغاز خواهد شد.

در ادامه این مراسم، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: ملت بزرگ ایران دارای سرگذشت افتخار آمیزی است که مهمترین جلوه این سرگذشت، عمق فرهنگ و هنر تعالی بخش این ملت افتخارآفرین است

تلاش بیگانگان به ویژه نظام سلطه بر این است که این جلوه های بزرگ ملت را کوچک بشمارند یا در نزد بخشی از مردم که ممکن است از این ظرفیت ها آگاهی کمتری داشته باشند سخیف جلوه دهند اما حقیقتاً ما در تمام حوادث کشور به ویژه تاریخ تشیع هزاران موضوع داریم که می تواند مورد استفاده هنرمندان قرار گیرد.ما باید بر گنجینه تمام نشدنی تاریخ تشیع و تاریخ ایران اسلامی تاکید و تمرکز کنیم.

در پایان می توانید تریلر این بازی را مشاهده نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.