خارچی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1858
خارچی

توضیحات آگهی

مجتمع حفاظتی امنیتی هوش ایمن در سال 1389 با اخذ پروانه ی بهره برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت با شناسه صنفی 0460338448 با هدف ورورد به خدمات حفاظتی و امنیت تاسیس و آغاز به کار کرد .

در ابتدای دهه نود خورشیدی این مجموعه با رویکرد ایجاد تکنولوژی ابتدا به عنوان فعالیت فروشگاهی در زمینه ی نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و قطعات الکترونیکی مشغول به فعالیت شد .

از سال 1396 این مجموعه با ایجاد واحد نوآوری با رویکرد دانش بنیان و با اتکا به علم و تجربه، هدف گذاری، برنامه ریزی و به کار گماردن کادری مجرب و متخصص در بخش طراحی و نظارت و اجرا و پشتیبانی پروژه های سراسر کشور وارد بازار کار شد و توانست با استفاده از روش های مدرن افزایش ضریب حفاظتی را با هدف امنیت و نظم در سراسر استان ایجاد کند .

سپس این مجموعه با رویکرد دغدغه ی صنایع مختلف کشاورزی و دامی و زراعت و رفع نیاز های فعالان این صنایع در زمینه ی حفاظتی امنیتی و هوشمندی موفق به تولید محصولاتی مدرن با تلفیق سه الگوی حفاظتی امنیت و هوشمندی شد .

در سال 1397 اولین دستگاه هوشمند در دو مدل صنعتی و تجاری با قابلیت ارسال پیام دما در طول روز و کنترل دما از راه دور و بهینه سازی در مصرف گاز و کنترل لوازم الکتریکی محیط در این مجموعه تولید شد .

آدرس : ساری خیابان خیام،نبش خیام 3،ساختمان کیان 2،طبقه سوم

مدیرعامل: صابر محمدپور

شماره همراه: 09111578297

ایمیل: saber-mohamadpoor@yahoo.com

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت هوش ایمن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.